[přeskočit k obsahu]

Autokemp Kokořín

Ubytování

  

ChatkaChatky

V našem autokempu je 15 chatek. Všechny jsou postavené v řadě za sebou se 6metrovými odstupy. U každé chaty je místo pro zaparkování 1–3 aut.

 

Vchod je samostatný z boku. Vstupní část tvoří malá chodba s věšákem, za ní je oddělená malá místnost pro WC a umyvadlo. V obývací části chatky je kuchyňský kout, který ji již starší s plynovým dvojvařičem bez nádobí na vaření. K dispozici jsou pouze sklenice a talíře. Další vybavení tvoří lednice, stůl se židlemi a rozkládací gauč. Každá chatka má v dolní části balkon k posezení. V patře jsou čtyři postele, peřiňáky, velké a malé skříňky na oblečení. Chatky jsou velké a mají dostatek odkládacích prostor. Názornou ukázku si prohlédněte v této fotogalerii.

 

U každé chatky je samostatné ohniště. 

Stany, karavanyStany, karavany

V areálu autokempu nabízíme tři travnaté plochy k postavení stanu, zaparkování karavanu nebo přívěsu. Na vyhrazených místech pro karavany a přívěsy je k dispozici dostatčný počet  elektrických přípojek.

 

 

V areálu kempu jsou dvě budovy se sociálním zázemím. Starší v dolní části kempu a zrekonstruovaná v horní části za restaurací. Otevřené jsou stále, teplá voda teče během celého dne jen v nových umyvárnách a je již v ceně pobytu. Ve starých umyvárnách teče pouze studená voda.

 

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ale musí dodržovat určitá pravidla kempu. Majitelé musí po svých mazlíčcích udržovat pořádek a čistotu. Volné pobíhání je možné s ohledem na ostatní návštěvníky kempu. V případě neposlušnosti, agresivity nebo velkého počtu psů je nutné používat vodítka a náhubky. Chceme se předem vyhnout zbytečným komplikacím.
 

 

CZ  EN  DE 

Vyhledávání

 

 

Facebook

Najdete nás nyní i na Facebooku!

fb

 


Emeran 1791, s.r.o.

Majitelem kempu je společnost Emeran 1791, s.r.o.

© 2008–2016 kokorin.info