Kontakty

  • ATC Kokořín
  • Kokořínský důl 60
  • 277 23 Kokořín
  • gms: 731 165 669
  • E-mail: camp@kokorin.info
  • GPS:
  • N 50°26´05
  • E 14°34´53

Jak se k nám dostanete

Autem
Praha - Mělník - Kokořínský Důl (po D8)

Z Prahy se vydáte po D8, sjedete Exitem 18 na silnici č. 16 a po ní pokračujete do Mělníka. Po projetí dvou kruhových objezdů pokračujete směrem na Českou Lípu a po 1 km odbočíte doprava. Silnice vás dovede do obce Chloumek, ze kterou zahnete doleva a po silnici 237 pokračujete rovně až k železničnímu přejezdu. Těsně před přejezdem odbočíte vlevo směr Kokořínský Důl a po 8 km je již zřetelně označená odbočka do Autokempu Kokořín.

Praha – Mělník – Kokořínský Důl (po silnici první třídy č. 9)

Na silnici č. 9 se z Prahy dostanete buď z D8 – Exit 1, nebo ještě před začátkem dálnice odbočíte na Březíněves a na devítku se napojíte v obci Líbeznice. Do Mělníka je to 22 km, kde u čerpací stanice Shell najedete na silnici č. 273, která vás dovede přes Chloumek k železničnímu přejezdu. Těsně před přejezdem odbočíte vlevo směr Kokořínský Důl. Po 8 km je zřetelně označená odbočka do Autokempu Kokořín.

Mladá Boleslav – Mělnické Vtelno – Kokořínský důl

Z Mladé Boleslavi pojedete směrem do Prahy po R10 a sjedete Exitem 39 na silnici č. 16 směr Mělník. Po necelých 17 km od R10 přijedete do Mělnického Vtelna, kde odbočíte na silnici 274. Po 11 km za Velkým Újezdem budete pokračovat rovně do Kaniny a Kokořínského Dolu. Na křižovatce U Grobiána odbočíte doprava a za další 1 km narazíte na odbočku do Autokempu Kokořín.

Česká Lípa – Dubá – Kokořínský Důl

Ze severu republiky pojedete přes Českou Lípu po silnici č.9 do města Dubá (20 km). Tam odbočíte na silnici č.259 a pokračujete přes Ráj (12 km) do Kokořínského Dolu k odbočce do Autokempu Kokořín (5,4 km)

Vlakem a pěšky
Mšeno - Autokemp Kokořín

Nejbližší vlaková zastávka je ve městě Mšeno, kam jezdí vlaky z Mělníka a Mladé Boleslavi. Ze Mšena půjdete pěšky po zelené turistické značce přes Sedlec až na rozcestí Na Panském, kde se napojíte na okružní červenou značku, po které dojdete až do kempu. Cesta z nádraží do kempu je dlouhá 5,3 km a trvá 1 hodinu 30 minut.